Избрана Производи

за нас

Haining Huage Декоративен материјал копродукции, Ltd е еден од водечките производители на СТП (полиуретанска) декоративни лајсни во Кина. Ние, главно, произведува СТП корниз лајсни,  PU plain mouldings, PU carving cornice, PU roman columns, PU ceiling mouldings ,beautiful lamp pool, PU exotic corbels, PU door collection, PU wall accessories PU fireplace and so on. We have a full line of products with new fashion , complete function, rich in colors and friendly to environment…

сертификат

апликации

Контактирајте со нас сега. 100% задоволство на клиентите загарантирана

Билтен